More Website Templates @ TemplateMonster.com - October 17, 2011!

 
 
 

למה מאמן כושר אישי?


כיום, אנשים רבים מעדיפים את האימון האישי. התענוג מזמן כבר לא לעשירים בלבד ואנשים מכל שכבות האוכלוסיה ומכל טווחי הגילאים שוכרים את שירותיו של מאמן הכושר, שדוחף אותם ועוזר להם לבצע שינויים באורח חייהם, שינויים שאותם אנשים מתקשים להשיג בכוחות עצמם.

 

האם בחירה במאמן אישי היא האופציה הטובה בשבילך?

 

מהם יתרונותיו של עבודה עם מאמן כושר אישי?

ללמוד להתמיד ולדבוק בתוכנית
נסו לעשות חשבון כמה כסף שילמתם לחדרי כושר שונים וכמה מהם ניצלתם?

כמה פעמים התחלתם דיאטה ואחרי פחות משבוע נשברתם? אם זה קורה יותר מדי כדאי שתשקלו אימון כושר אישי. דבקות בתוכנית היא אחת מהסעיפים החשובים ביותר אם רוצים לראות תוצאות. מאמן הכושר נותן מוטיבציה והופך את הפעילות הגופנית לחלק מאורח החיים.

תוכנית המותאמת לך באופן אישי
מחקרים מראים שלפחות 40% מהאנשים, שמתאמנים עם מאמנים אישיים, הם בעלי צרכים רפואיים מיוחדים. מאמן כושר מקצועי יודע איזה תרגילים להתאים לכל אחד ואחת בהתאם לרמת הכושר הגופנית, המוגבליות והתוצאות בהן מעוניין הלקוח.

פיקוח צמוד
חוסר ידע או תנועות לא נכונות יכולות לגרום לפציעה או במקרה הגרוע נזקים בלתי הפיכים. מאמן אישי מייעץ, מנחה ומפקח על כל העבודה הנעשית. בנוסף, הוא מוודא שהמתאמן לא יעבוד עם מכשירים שלא מתאימים לו או בצורה לא נכונה. חשוב לציין, כי לא רק מכשירים מהווים סיכון, אלא גם אימון סיבולת לב ריאה צריך להיעשות על סמך נתונים אינבדואלים. פיקוח על עבודה כזו נעשה, בין היתר, באמצעות מדידת דופק לאורך כל האימון.

 

סוף לבזבוז הזמן!
באמצעות אימון כושר אישי ניתן להשיג את מקסימום התוצאות על ידי מינימום זמן עבודה.תוכנית מתואמת אישית מאפשרת לכם לא לבזבז זמן מיותר במכשירים או תרגילים לא יעילים ולמקד את העבודה בתרגילים הנכונים ביותר עבורכם.מאמן כושר אישי יגיע עד אליכם ובכך מאפשר לכם לחסוך זמן מיותר המתבזבז במהלך ההתארגניות וההיערכויות להליכה לחדר הכושר.

 

שיפור המשמעת האישית

ידוע לכולם שמשמעת עצמית הייא המפתח להצלחה בכל תחום.גם כאן מאמן כושר אישי עד הבית יש משקל מכריע ליכולת שלך להתאמן ולהקפיד על אימונים ותזונה. שאתם קובעים עם מאמן כושר אישי בביתכם אתם לא יכולים לא להגיע!!(אני דופק לכם בדלת עד שתפתחו)להבדיל מחדרי כושר או מאימונים בקבוצה שבהם אם לא תגיעו לא ממש ישימו לב ולאף אחד לא יהיה ממש אכפת,באימון אישי זו ממש פגישה אישית שקשה ו/או נעים לבטל.דבר נוסף הוא שיש אדם בחייך שאחראי ומצפה שתתאמן .ותשפר את הכושר הגופני שלך,כך שאתה מחוייב יותר באופן טבעי לביצוע ושיפור עצמי

 

קשר אישי בין המתאמן למאמן
גורם פסיכולוגי חשוב ביותר באימון כושר הוא ששינוי אורח החיים צריך להתחיל בראש, ולכן המתאמנים מוצאים במאמן הכושר אוזן קשבת העוזר להם בהשגת יעדים ומניעת רגעי שבירה.

 

אימון אישי ודיסקרטי

 יכול להיות שאתם לא מרגישים בנוח בחברת אנשים נוספים שמתאמנים איתכם או לידכם. יכול להיות שלא נוח לכם ו/או מתאים לכם כל אוירת ה"תראו אותי" ותצוגות האופנה שאופיינית לחדרי הכושר וחוגיהם,זה לא אומר שאתם לא יכולים להתאמן לבד! מאמן כושר אישי עד הבית נותן פיתרון מצויין לבעיה זו כך שאתם יכולים להרגיש בנוח ולהתאמן בכיף שלכם.